Disclaimer


1) Naše webová stránka stejně jako my, její autoři, nejsme cestovní kanceláří, ale pouze cestovní agenturou. Více informací na www.2palms.cz. Naše činnost je zprostředkovatelská, poradenská a také dobrovolnická. 
 

2) Naše služby jsou bezplatné v případě zprostředkování ubytování. Mnoho hotelů či ubytovacích zařízeních vyžaduje od hostů zálohu spojenou s rezervací pobytu. Vyúčtování zálohy a platby za ubytování se děje v naprosté většině případů po skončení pobytu v daném hotelu či ubytovacím zařízení a je výlučně záležitostí mezi hostem a dotyčným hotelem nebo ubytovacím zařízením. Zajištění zájezdového balíčku naší cestovní agenturou, přípravy individuálního cestovního itineráře nebo poskytnutí průvodcovských služeb může být po předchozí domluvě úplatné. 
 

3) Veškeré informace na této webové stránce, zejména ty týkající se informací letenek, leteckých spojů, leteckých společností a podmínek vstupu do a odletu ze země, jsou platné k dubnu roku 2013. Ačkoli se maximálně snažíme o správnost a aktuálnost všech údajů, doporučujeme si veškeré informace zde uvedené potvrdit včas před Vaším odletem u příslušných úřadů. Neneseme žádnou odpovědnost za rozdílnost mezi našimi údaji a skutečností.  

 

4) Není-li uvedeno jinak, autory fotografií, map a diagramů na této internetové stránce jsou autoři této stránky, tj. Jiří nebo Danka.

 

 

 

 

 

 


www.micronesia.webnode.cz | www.micronesia.webs.com | www.2palms.net | www.tailana.webs.com | www.2palms.cz